Salarii în natură

– Ce-ai mă, ce eşti supărat?
– Şefu ne-a zis ca de luna viitoare ne dă salariile în natură.
– Da’ unde lucrezi tu ?
– Şofer pe vidanja, la o firmă de toalete ecologice.

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply