Doctor contra farmacişti

– De ce-ai întârziat, Bulă? întreabă doctorul.
– Mă scuzaţi, am trecut mai întâi pe la farmacist.
– Farmaciştii ăştia sunt nişte incapabili! răcneşte doctorul. Spun numai prostii. Şi, mă rog, ce tâmpenie ţi-a spus?
– Mi-a zis să vin să mă consultaţi dumneavoastră.

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply