Relaţie sufocantă

– Din ca cauză v-ați despărțit?
– Din cauza părinților…..
– Deci stătea prea mult cu părinții?
– O săptămână cu părinții, o săptămână cu călugării!

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply