Obicei zilnic

Discuție între fiul meu și bunică, seara, după ce s-au băgat în pat:
– Bunico, te-ai spălat pe dinți?
– Bineînțeles, îi răspunde bunica minţind. Dar de ce întrebi?
– Înseamnă că miroase foarte urât pasta ta de dinți….

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply