Cafeaua din viaţa mea

Beau prima cafea acasă, în scop diuretic, pe cea de-a doua la birou pentru a putea socializa, iar pe urmatoarea tot la birou, spre după amiaza, ca să mă trezesc să plec acasă.

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply