Ardeleanul se întoarce de la spitalul unde bunica familiei fusese internată în stare gravă:
– Ei, care-i baiul? îl întreabă cei de-acasă, nerăbdători să afle veştile.
– No, bine, răspunde ardeleanul. Doctorii spun că a ieşit din criză.
– Asta-i fain! exclamă cineva din familie.
– …Şi a intrat în comă. Ce-o fi asta numai doctorii ştiu…
Latest posts by carmen (see all)
- Bill şi bacşişul - January 28, 2016
- Cum să alungi plictiseala din familie - January 28, 2016
- Fumatul dăunează grav relaţiei - January 27, 2016