Culmea crizei în învăţământul românesc
Culmea crizei în învăţământul românesc: să răspunzi de 10 şi profesorul să-ţi dea doar 8 – că e criză.
Culmea crizei în învăţământul românesc: să răspunzi de 10 şi profesorul să-ţi dea doar 8 – că e criză.
– Care este culmea lenei? – Să te urci pe o femeie şi să aştepţi cutremurul să te hâţâne.
Culmea horoscopului: – Să susţii că mama ta e fecioară.