Complimente frumoase
– Iubito, ţi-am zis aseară că eşti cea mai frumoasă? – Nu! – Hmmm, ciudat, atunci oare cui i-am zis?
– Iubito, ţi-am zis aseară că eşti cea mai frumoasă? – Nu! – Hmmm, ciudat, atunci oare cui i-am zis?
– Nevastă-mea a aflat că mă culc cu bona şi mi-a făcut viaţa un calvar! îi spun ieri unui prieten. – Vrea să divorţeze, nu-i aşa? – E mult mai rău de-atât! Acum ştie nevastă-mea Continuă să râzi…
Mi-am sunat soția: – Cât de tare mă iubești ? – Cumpără-ți ! Iată ce înseamnă înțelegere în familie.