Pentru câţiva centimetri-n plus
Un tip se uita mulţumit în faţa unei oglinzi la bărbăţia lui: – Dacă ar fi numai cu cinci centimetri mai lungă, eu aş fi regele! Nevastă-sa se uită dezamagită la el şi-i spune: – Continuă să râzi…
Un tip se uita mulţumit în faţa unei oglinzi la bărbăţia lui: – Dacă ar fi numai cu cinci centimetri mai lungă, eu aş fi regele! Nevastă-sa se uită dezamagită la el şi-i spune: – Continuă să râzi…
Discutau două prietene adolescente: – Mama mea nu-i dă voie prietenului meu să mă pipăie decât de la curea în sus… – Și ce faci? – Ei,… mă antrenez să merg în mâini!