Restricţii la bar

Doi tipi intră într-un bar şi se aşează ca să-şi mănânce sandvişurile. Barmanul le spune:
– Îmi pare rău, dar nu vă puteţi mânca propria mâncare aici.
Cei doi tipi se uită unul la altul şi fac schimb de sandvişuri.

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply