Formalitate

– Domnule,am venit să cer mâna fiicei dumneavoastră. Deși, e doar o formalitate…
– Și cine ți-a zis mă ție ca asta ar fi doar o formalitate?
– Ginecologul ei…

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply