Cu copiii în armată

– De ce bei, Costică?
– Am trei băieţi, şi toţi sunt la armată! Dar tu, de ce bei?
– Eu am trei fete şi toată armata-i la mine!

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply