Suta ereditară

– Aveaţi peste o sută la oră. De ce?
− Din pricina eredităţii.
− Cum?!?
− Şi tata, şi bunicul, şi străbunicul au depăşit suta. Suntem o familie de centenari.

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply