– Cum a fost băi în noaptea nunţii?
– Catastrofal.
– Ai avut ceva probleme?
– Dimpotrivă. A fost formidabil! Doar că dimineaţa, din obişnuinţă, i-am lăsat 500 pe pernă.
– Aoleu, desigur că s-a înfuriat.
– Nu-i vorba de asta. Gândeşte-te că deşi era pe jumătate adormită, mi-a dat 200 rest.
Latest posts by carmen (see all)
- Bill şi bacşişul - January 28, 2016
- Cum să alungi plictiseala din familie - January 28, 2016
- Fumatul dăunează grav relaţiei - January 27, 2016