Serviciu întors

– Mi-e ruşine de vecinul nostru, se plânge un soţ soţiei.
– De ce ţi-e ruşine?
– I-au murit până acum trei soţii şi m-a chemat la trei pomeni, iar eu nu l-am chemat la nici una.

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply