Ajutor în miez de noapte

– Nu ţi-e ruşine că te-a adus chelnerul acasă la miezul nopţii ?
– Păi, dacă mai devreme n-a fost liber…

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply