Accident în casă

O brunetă se întâlneşte cu o prietenă blondă şi observă că blonda avea cotul bandajat.
– Ce-ai păţit?
– Păi făceam curat şi aspiratorul m-a lovit un pic la cot!
– Şi pentru o nimica toată porţi bandaj?
– Nu, dar m-a enervat şi l-am pocnit!

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply