Carnea la restaurant

– Ospătar, ăsta e cotlet de miel sau de porc?
– Nu vă puteţi da seama după gust?
– Nu!
– Şi atunci ce vă pasă?

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply