Doi poliţişti călătoresc cu trenul. Pentru că le este foarte sete merg în vagonul restaurant dar nu găsesc decât apă minerală. Unul dintre ei soarbe o gură şi chiar în momentul acela trenul intră într-un tunel.
– Cum e? întreabă celălalt.
– Nu cumva să bei din ea! Deja am orbit…
Latest posts by carmen (see all)
- Bill şi bacşişul - January 28, 2016
- Cum să alungi plictiseala din familie - January 28, 2016
- Fumatul dăunează grav relaţiei - January 27, 2016