Spală-mă

Am parcat maşina, murdară foc, în faţa blocului. Atât de mulţi vecini au scris pe ea “spalămă” , încât e apropape curată.
Dacă ar fi scris “spală-mă” era curată bec!

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply