Anunţ cu binişorul

Mă sună astăzi nevastă-mea să-mi spună:
– Iubi să știi că… am spart oglinda laterală…
– Pfiuuu… cum ai reuşit?
– M-am răsturnat de două ori cu maşina…

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply