Consecinţele eşecului

La secţia de poliţie vine un tip urlând:
– Domnule poliţist, arestaţi-mă!
– Ce ai făcut?
– Am tras un încărcător înspre nevastă mea!
– Nenorocitule, ai omorât-o?
– Nu, am ratat de fiecare dată, de aia vă rog să mă băgaţi în celulă!

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply