Un cuplu de tineri căsătoriţi au decis să-şi petreacă luna de miere la o pensiune izolată la munte.
S-au cazat şi n-au mai ieşit timp de cinci zile. Îngrijoraţi de soarta lor, proprietarul pensiunii s-a hotărât sa vadă dacă n-au păţit ceva. Asa că a bătut la uşă şi i-a întrebat dacă sunt în regulă.
– Suntem foarte bine, mulţumim, trăim din fructele dragostei!
– Asa mi-am şi imaginat… dar v-aş ruga să nu mai aruncaţi pieliţele de la fructe în curte că îmi sufocaţi raţele…
Latest posts by carmen (see all)
- Bill şi bacşişul - January 28, 2016
- Cum să alungi plictiseala din familie - January 28, 2016
- Fumatul dăunează grav relaţiei - January 27, 2016