Efectul despărţirii

Un cuplu intră într-un restaurant. La una din mese femeia îl vede pe fostul soţ.
– De 7 ani de când ne-am despărţit, bea într-una, zice ea.
– Asta-i o prostie, răspunde actualul soţ. Nimeni nu sărbătoreşte atâţia ani!

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply