Ţânţarii şi FISC-ul

Doi ţânţari se întâlnesc la uşă de la finanţe: unul dădea să iasă, celălalt, să intre.
– N-are rost să intri, zice primul. Ăştia au supt tot!

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply