Ardeleanul la vot

Interviu cu un ardelean în ziua votului:
– Domnule ardelean, ați fost la votare ?
– Fost.
– Pentru cine ați votat?
– Pentru muma țară.
– Bine , dar cu ce ați votat ?
– Cu o ștampilă…

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply