La graniţa dintre Ardeal şi Oltenia oltenii scriu pe un gard dărăpănat:
– “Ardeleni, vă f*tem în c*r!”
După un an, ardelenii construiesc un panou uriaş cu litere de inox: “Şi noi pe voi!”
A doua zi, oltenii şterg înjurătura lor iniţiala de pe gard şi scriu: “Să ne pupaţi în c*r!”
Latest posts by carmen (see all)
- Bill şi bacşişul - January 28, 2016
- Cum să alungi plictiseala din familie - January 28, 2016
- Fumatul dăunează grav relaţiei - January 27, 2016