Welcome to Oltenia

La graniţa dintre Ardeal şi Oltenia oltenii scriu pe un gard dărăpănat:
– “Ardeleni, vă f*tem în c*r!”
După un an, ardelenii construiesc un panou uriaş cu litere de inox: “Şi noi pe voi!”
A doua zi, oltenii şterg înjurătura lor iniţiala de pe gard şi scriu: “Să ne pupaţi în c*r!”

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply