Suferinţă în familie

Vorbesc doi prieteni de pahar:
– Soția mea suferă din cauza alcoolului…
– Aoleuuuu, îmi pare rău,… bea mult?
– Nu, eu beau, dar suferă ea!

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply