Friptură cu lămâie

Bulă merge la un restaurant mânat de foamea care îi chinuia maţele şi comandă o friptură. După ce soseşte comanda se uită stupefiat în farfurie:
– Am comandat friptură cu o felie de lămâie, zice Bulă, dar nu văd friptura.
Ospătarul se uită cu reproş la Bulă:
– Sub lămâie v-aţi uitat?

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply