Bulă merge la un restaurant mânat de foamea care îi chinuia maţele şi comandă o friptură. După ce soseşte comanda se uită stupefiat în farfurie:
– Am comandat friptură cu o felie de lămâie, zice Bulă, dar nu văd friptura.
Ospătarul se uită cu reproş la Bulă:
– Sub lămâie v-aţi uitat?
Latest posts by carmen (see all)
- Bill şi bacşişul - January 28, 2016
- Cum să alungi plictiseala din familie - January 28, 2016
- Fumatul dăunează grav relaţiei - January 27, 2016