Dureri de cap
Doi canibali stăteau de vorbă, iar unul dintre ei se văita că îl doare capul. Celălalt îi spune : – Ce să-ţi fac dacă te îndopi numai cu intelectuali?!
Doi canibali stăteau de vorbă, iar unul dintre ei se văita că îl doare capul. Celălalt îi spune : – Ce să-ţi fac dacă te îndopi numai cu intelectuali?!
– Ce gândeşte un canibal când vede pitici? – Azi mâncăm mititei!
Un canibal călătorea cu avionul. Însoţitoarea de bord îl întreabă: – Ce aţi dori să serviţi? La care canibalul: – Îmi aduceţi, vă rog,… lista pasagerilor.