Amintiri din copilăria comunistă

Când eram copil, părinţii nu-mi cumpărau nimic.
Acum, că am crescut, sunt în stare şi singur să nu-mi cumpăr nimic.

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply