Diagnostic la doctor

– Bună ziua doctore, eu am venit la consultație.
– Dezbrăcați-vă!!… V-ați dezbrăcat?
– Da.
– Îmbrăcați-vă!!
– Dar…
– Totul e în regulă, cu auzul nu aveți probleme.

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply