Şpagă la doctor

După consult, am pus pe masa medicului o monedă de 50 de bani. Medicul, simţindu-se ofensat, m-a întrebat:
– Asta e pentru mine sau este pentru asistentă?
– Ce întrebare e asta!? Pentru amândoi!

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply