Fratele meu a spus aseară o glumă fără nici un haz. Nu m-am putut abţine şi i-am spus în faţă că e o tâmpenie. Mi-a replicat:
– N-ai putea măcar să te prefaci că râzi?
– Sunt fratele tău, i-am spus râzând… gluma a fost groaznică , să n-o mai spui niciodată…
Idiotul a pus paza să mă dea afară pentru că i-am stricat spectacolul de stand-up…
Latest posts by carmen (see all)
- Bill şi bacşişul - January 28, 2016
- Cum să alungi plictiseala din familie - January 28, 2016
- Fumatul dăunează grav relaţiei - January 27, 2016