Vestea bună, vestea rea

Soţia vine acasă şi-i zice soţului:
– Am o veste bună şi una rea , pe care s-o zic?
– Zi-o pe cea bună, zice soţul.
– Merg airbagurile!

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply