Normalitate în club

Am încercat să agăţ o gagică într-un club de fiţe:
– Bună, îmi zici şi mie ce telefon ai?
– Iphone!
– Nu drăguţă, mă refeream la număr.
– 5, normal!

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply