Consum obligatoriu

Am intrat aseară într-un restaurant de lux şi l-am întrebat pe tipul de la bar:
– Aveţi cumva vreo toaletă pe aici?
– Sigur, drept înainte şi la stânga, îmi zise dar este numai pentru consumatori. Aveţi de gând să mâncaţi?
– Nu, i-am răspuns. Am de gând să mă c@c.

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply