Dileme poliţieneşti

Un tânăr a fost prins conducând pe A2 cu 200 de kilometri pe oră. Poliţiştii nu au înţeles cum a fost posibil, dat fiind că toată autostrada n-are atâţia kilometri.

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply