Doi poliţişti la biserică, unul dintre ei îl întreabă pe preot care avea braţul în ghips:
– Ce-ai păţit, părinte?
– Nimic fiule, m-am împiedicat de bideu şi mi-am rupt mâna.
Ies curcanii din biserică şi primul îl întreabă pe celălalt:
– Ce este, colega, ăla bideu?!
– Acu de unde să ştiu, eu sunt mai bine de zece ani de când nu am mai fost la biserică!
Latest posts by carmen (see all)
- Bill şi bacşişul - January 28, 2016
- Cum să alungi plictiseala din familie - January 28, 2016
- Fumatul dăunează grav relaţiei - January 27, 2016