Primele impresii la clasa întâi

Alinuţa abia a terminat prima saptămână de clasa întâi şi a venit nervoasă acasă:
– Îmi pierd vremea cu şcoala, îi spune mamei. Nu ştiu să citesc, nu ştiu să scriu şi nici să vorbesc nu mă lasă!

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply