Când fumez la balcon, niciodată nu arunc chiștocul jos. Mi-e frică că acesta ar putea fi luat de vânt și dus în vre-un geam deschis, va fi incendiu, vor exploda buteliile de gaz, ar muri oameni, se va începe ancheta, iar când vor stabili că eu sunt vinovat mă vor arăta la televizor şi… uite aşa o să afle mama că fumez şi o să mă pedepsească!
Latest posts by carmen (see all)
- Bill şi bacşişul - January 28, 2016
- Cum să alungi plictiseala din familie - January 28, 2016
- Fumatul dăunează grav relaţiei - January 27, 2016