Muzica şi viaţa

Eram în tramvai şi ascultam liniştit muzică la căşti, când aşa deodată muzica s-a oprit.
În momentul ăla am avut o bănuială: zic băi, să vezi tu că mi-au furat telefonul!

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply