Un mesaj pentru dietă

Dragă dietă, îmi pare rău dar te voi părăsi, alături de tine nu mă simt bine, lucrurile nu au cum să meargă între noi: tu eşti plictisitoare, fără gust şi nu mă pot abţine să nu te înşel.

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply