Neînţelegeri în lift

Când m-am trezit eram la spital. Medicii mi-au spus că am fost agresat de o femeie. Atunci mi-am adus aminte: eram în lift şi mă uitam cu coada ochiului la sânii unei doamne când deodata mi-a zis:
– “Apasă unu!”

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply