Prietenă de arhitect

Doi prieteni arhitecţi stau de vorbă:
– Ce părere ai despre noua mea prietenă?
– E bună. Are fundație, balcoane, mai trebuie să-i faci canalizarea.

carmen
Latest posts by carmen (see all)
Reclama:


Leave a Reply