Tupeu de poliţist
Aseară mă trage un polițist pe dreapta: – Rovigneta nu o ai plătită, farul din stânga față e spart, cauciucul de pe spate e pe jantă, centura de siguranță n-o ai pusă!… îmi zise el. Continuă să râzi…
Aseară mă trage un polițist pe dreapta: – Rovigneta nu o ai plătită, farul din stânga față e spart, cauciucul de pe spate e pe jantă, centura de siguranță n-o ai pusă!… îmi zise el. Continuă să râzi…