Blondele la volan
Două blonde ies de la coafor, se urcă în mașină și pleacă. Nici nu ies bine în stradă și un polițist le face semn să oprească. Speriate, căci niciuna din ele nu aveau permis de Continuă să râzi…
Două blonde ies de la coafor, se urcă în mașină și pleacă. Nici nu ies bine în stradă și un polițist le face semn să oprească. Speriate, căci niciuna din ele nu aveau permis de Continuă să râzi…
Două blonde discută despre anul fatidic 2012: – Fată, cum e posibil ca lumea să se termine în 2012, aşa cum tot aud la TV, când am în frigider un iaurt care expiră în 2013?
– De ce dansează blondele la semafor? – Cred că-i discotecă!