Eu şi ciocolata
Aseară, dintr-un exces de conştiinţă, am aruncat la gunoi o ciocolată aproape întreagă. Am găsit-o acum, la fel de gustoasă.
Aseară, dintr-un exces de conştiinţă, am aruncat la gunoi o ciocolată aproape întreagă. Am găsit-o acum, la fel de gustoasă.
Lupul prinde o iepuroaică. – Draga mea, azi este opt martie, te las să alegi, ciocolată cu lapte sau cu alune? – Ştiam eu că eşti un cavaler! Vreau cu lapte! – Iepure cu ciocolata Continuă să râzi…