Starea vremurilor
Am văzut la televizor ca ,,Vremea va fi închisă”. Cred ca DNA exagerează.
Am văzut la televizor ca ,,Vremea va fi închisă”. Cred ca DNA exagerează.
Foarte mulţi români speră ca DNA-ul va începe să le caute şi lor averile. Pentru că ei le caută de-o viaţă şi nu le găsesc…
Bucureștenii nu-și mai dau întâlnire “la fântâni”, ci în față la DNA. – Și cum vă recunosc? – Eu o să fiu ăla fără cătușe!