Bărbosul la stamotolog
La stomatolog, un super bărbos pe scaun: – Bine, şi acum deschideţi vă rog gura! – E deschisă!
La stomatolog, un super bărbos pe scaun: – Bine, şi acum deschideţi vă rog gura! – E deschisă!
O femeie-stomatolog, pregătindu-și turbina, către pacient: – Îți amintești Ioane, la școală stăteai în spatele meu și tot timpul mă înțepai cu acul?
– Domnişoară, de câte ori îmi surâdeţi, îmi vine să vă invit la mine. – Vai, sunteţi un seducător! – Nu. Sunt dentist!